Holiday Last Helena Votýpková

Hotel Čeladenka ****

Termín:08.09. (Ne) - 10.09. (Út) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:460926

Doprava:Vlastní

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 900 Kč 2 990 Kč

  • Wellness
  • Pro rodiny
  • Golf
  • WiFi
Náš názor
Komfortní, moderní a v roce 2014 kompletně zrekonstruovaný ubytovací komplex, vhodný pro všechny věkové kategorie vyhledávající klidnou, ale i aktivní dovolenou.
Poloha
Horský hotel Čeladenka se rozkládá v malebném údolí Podolánek na konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nadmořské výšce 590 m n. m. Celý resort hotelu je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy. V blízkosti hotelu protéká říčka Čeladenka a samotná poloha hotelu nabízí svým hostům mnoho zajímavých výletů autem, pěšky nebo na kole. Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště Ostravice nebo Prosper Golf Resort Čeladná, které se řadí mezi největší golfová hřiště v ČR.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, lobby bar, kongresové centrum, venkovní dětské hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa, venkovní bazén, výtah v hotelové části, wellness centrum „Lesní lázně“, ordinace fyzioterapie, parkoviště.

Kongresové centrum má celkovou kapacitu až 90 míst. V prostorách kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání tanečních večerů nebo různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty.

Vybavení kongresového centra: data projektor, projekční plátno, ukazovátko, ozvučení, mikrofony, kopírovací služby, wifi připojení, dvd/cd přehrávač, flipchart tabule.
Ubytování

Hotel Čeladenka - pokoje jsou komfortně vybaveny a disponují vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, internetovým připojením, minibarem a trezorem. Do některých pokojů lze na přání umístit přistýlku nebo dětskou postýlku. Část pokojů nabízí svým hostům k využití terasu nebo balkon. Hlavní budova nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu STANDARD a COMFORT, dále v jednolůžkových pokojích, v apartmánech a rodinných pokojích. Součástí hotelu je jeden bezbariérový pokoj.

Apartmánové domy - apartmánový dům se skládá z prostorné předsíně a dvou oddělených pokojů. Apartmánové domy jsou ideální pro rodiny s dětmi, které upřednostňují soukromí, zároveň jsou však umístěny v blízkosti hlavní hotelové budovy a umožňují tak lehkou dostupnost všech hotelových služeb. Součástí apartmánového domu je vlastní sociální zařízení, sprcha, fén, hotelová kosmetika, SAT TV, telefon, internetové připojení, minibar, trezor. Každý apartmán je vybaven terasou se sedacím nábytkem. Apartmánové domy disponují ubytovací kapacitou až pěti osob. Na přání lze umístit oproti poplatku také dětskou postýlku.

Horské domy - v každém domě se nachází 5 dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, minibarem, trezorem. Každý dům disponuje vlastním parkovacím stáním a internetovým připojením.

Ubytování je v kompetenci hoteliéra.

Stravování
Dle vybraného balíčku - SNÍDANĚ – formou bufetových stolů.

POLOPENZE - snídaně formou bufetových stolů, večeře výběrem ze 3 menu,1 dl vína/osoba, 0,3l čepované pivo/osoba, karafa s vodou.

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně formou švédských stolů, dopolední svačina s kávou nebo čajem, oběd formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu), odpolední svačina s kávou nebo čajem,  večeře formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu).
Popis
V resortu Horského hotelu Čeladenka se nachází hlavní hotelová budova, sedm apartmánových domů, tři horské domy, hotelová recepce, restaurace, lobby bar, kongresové centrum, dětské venkovní hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa a venkovní bazén. Součástí resortu je rovněž wellness areál „Lesní lázně“, který je umístěn v bezprostřední blízkosti hotelové budovy. V Lesních lázních naleznete pestrou nabídku wellness programů a relaxace. V hotelovém resortu je také ordinace lékaře a fyzioterapeuta. Hotel má k dispozici vlastní parkovací stání. Do hlavní hotelové budovy a do Lesních lázní je zajištěn bezbariérový přístup. V hotelové budově je k dispozici výtah. Celý hotelový resort je zajištěn bezpečnostním zámkovým kartovým systémem. Všechny pokoje jsou vybaveny anti-alergenním programem, který zahrnuje podlahovou speciální krytinu Flotex, matrace, polštáře a peřiny.
Hotel přijímá platby v hotovosti nebo platební kartou.
Služby (wellness)
Samostatné wellness centrum nabízí svým hostům relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané formy vodoléčby.

FYZIOTERAPIE: profesionální tým ve Zdravotnickém zařízení Čeladná je tvořen odborníky v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Jejich hlavním cílem je zajistit rychlou a kvalitní zdravotní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace pro široký okruh pacientů, a to jak s podporou zdravotních pojišťoven, tak s možnostmi pro samoplátce. Nabízí léčbu pohybového aparátu včetně stanovení diagnózy a nastavení léčebného plánu.
Cena za osobu zahrnuje
- Ubytování v komfortně vybavených pokojích na 2 noci (o druhu ubytování rozhoduje hoteliér dle obsazenosti areálu)- 
Stravování formou polopenze (snídaně a večeře formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku – dle obsazenosti hotelu)
- 1x hodinový vstup do Lesních lázní (vířivka, Kneippův chodník, infrasauna, finská sauna) během pobytu
- 10% sleva na služby v Lesních lázních
- Zdarma vystavení Beskydy Card – originální návštěvnická karta, díky které můžete čerpat řadu výhod od partnerů nabízejících své služby turistům a návštěvníkům Beskyd
- Zdarma využití dětského a sportovního hřiště
- Zdarma zapůjčení některého sezonního sportovního vybavení
- Zdarma zapůjčení horských kol a úschova kol
- Zdarma Wi-Fi
- Zdarma parkování u hotelu
Cena nezahrnuje
lázeňský a ubytovací poplatek ve výši 19Kč / osoba / den, dopravu, služby výše neuvedené
Poznámka
Dostupnost ubytování je na zpětné ověření u partnera.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

2. z 5 hotelů v Čeladné

Vynikající
42
Velmi dobré
12
Průměrné
3
Špatné
5
Příšerné
2
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Úžasný odpočinek
Byli jsme v hotelu poprvé a určitě ne naposledy. Okolí hotelu velice krásné, (Lysá hora co by kamenem dohodil), v klidné části, všude okolo nádherná příroda. Byli jsme ubytování v horském domě a vše... celá recenze s možností překladu
Denisaondruchova, 08:19 28.07.2019
Výborná kuchyně
Tento hotel jsem již hodnotila a to velice kladně, od poseldní návštěvy přibyla v lesních lázních sudová sauna. Také jsme měli prostorný pokoj s obývací částí a velkou terasou. Tentokrát bych se... celá recenze s možností překladu
jolanawolf, Olomouc, Česká republika, 04:26 06.05.2019
Relax v přírodě
Od tohoto hotelu jsem neměla žádné očekávání... avšak velice mile přkavpil. Příroda kolem a vůbec celé okolí působí až uklidňujícím dojmem... Jídlo vcelku dobré, paní recepční trošku protivná. Jako... celá recenze s možností překladu
Lucie L, Třinec, Česká republika, 00:53 27.02.2019

Podobné zájezdy

Hotel Čeladenka ****

destinace: Česká republika, Morava, Čeladná

termín:08.09. (Ne) - 10.09. (Út) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel Čeladenka
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
2 990 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: KOVOTOUR PLUS, s.r.o. IČO: 62301055
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...